OMLUVA číslo 2

Pátek v 14:25 |  různé, k zamyšlení
Moji milí čtenáři.
Vracím se k mému článku "OMLUVA"z 8. června 2018 - http://poutnicicasem.blog.cz/1806/
.
30. června na něj konečně přišla tato odpověď:

Dobrý den, Aničko,

Váš problém znovu zadám programátorům a zaurguji. Fakt je ten, že v tuto chvíli dochází na Blog.cz k velkým programátorským změnám. Jednou z příčin bylo GDPR, druhou, která je zásadnější a má asi také na svědomí Váš problém, je modernizace technologií, na kterých Blog.cz funguje.
Fakt je ten, že větší programátorskou údržbou neprošel Blog.cz mnoho let, takže údržba je nutná, na druhou stranu s sebou nese tyto nepříjemné projevy. Věřím ale, že celý proces bude brzy u konce a po odladění všech těchto nepříjemných výpadků budeme v dobré výchozí pozici pro další modernizaci Blogu. Moc se omlouvám za přetrvávající nepříjemnosti a znovu děkuji za Vaši trpělivost.

Zdraví,Hanka, Blog.cz
.
K těm velkým programátorským změnám došlo asi před ¾ rokem ….Je fakt, že dost věcí se už spravilo. Ale tohle čekání na opravu pro mne začíná být neúnosné. Dříve každý nahlášený nedostatek opravili do 2 dnů. Jsou prý však u nich i personální změny - nevím na kterých všech pozicích.
.
Moji milí, jediné co vám ted můžu poradit je, abyste se z hlavní stránky dorolovali přes asi 20 titulků dolů až k poslednímu článku. A tam na konci je odkaz na ARCHIV. Dostanete ke všem článkům co na blogu jsou. Mějme tedy trpělivost, děkuji vám za ni z celého srdce. A přeji Vám krásné léto a následně i všechna roční období. Anna Smějící se
.

.................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Od počátku až do konce, musel poutník projít po
úzké cestě i když někdy vedla přes skály a dokonce i údolím smrti.
Přesto se dala vždy, byl-li poutník pozorný, rozpoznat od všech odboček
kvůli usnadnění cesty, které vždy vedly do záhubyJohn Bunya